Menu

Selecties

Oranje selectie - 16 jaar en ouder 
Juliette Berens (De Hazenkamp gymsports, Nijmegen), 2002
Maartje Wurkum (De Hazenkamp gymsports, Nijmegen), 2002
Marieke van Egmond (Klaverblad TON Almelo), 2001
Céline van Gerner (Topsport Noord Heerenveen), 1994
Vera van Pol (Topsport Noord), 1993
Kirsten Polderman (SV PAX Haarlemmermeer), 2000
Eythora Thorsdottir (SV PAX Haarlemmermeer), 1998
Sanna Veerman (TurnZ Amsterdam Gymnastics), 2002
Naomi Visser (Topsport Noord/O&O Zwijndrecht), 2001
Tisha Volleman (Topturnen Zuid), 1999
Lieke Wevers (Topsport Noord/TCT Hengelo), 1991
Sanne Wevers (Topsport Noord/TCT Hengelo), 1991
Elze Geurts (TurnZ Amsterdam Gymnastics)

Jong Oranje selectie - 14 en 15 jaar :
Sara van Disseldorp (Klaverblad TON Almelo), 2003
Zenna van der Lubbe (SV PAX Haarlemmermeer), 2004
Shadé van Oorschot (Topturnen Zuid, Den Bosch), 2004
Juliette Pijnacker (TurnZ Amsterdam Gymnastics), 2003
Pleun Reinders (Turn4U, Utrecht), 2005
Laura de Witt (Klaverblad TON Almelo), 2003
Astrid de Zeeuw (Klaverblad TON Almelo), 2003
Lisa van Rozen / Topsport Noord/ OGF Contra Ureterp, 2004
Vera Jonker (Klaverblad TON Almelo), 2003

Oranje Jong Talent Selectie (OJTS) - 11, 12 en 13 jaar (per 1 januari 2018) 
Amina Abaidi  | SV PAX Haarlemmermeer | 2007
Irene Alornyo | BATO Haarlem | 2005 
Ghizlane Barraki | SV PAX Haarlemmermeer | 2006
Nashaira Emanuelson | Pro Patria Zoetermeer | 2007
Iris Groenendijk | TSN/G&A Rolde | 2005
Sascha 't Hart | GV Barendrecht | 2008
Frederique van Heek | SV PAX Haarlemmermeer | 2006 
Daarinde Helder | TSN/OBQ | 2007
Marrylynn Hendriks | Pro Patria Zoetermeer | 2006
Kelsey Hommes | BATO Haarlem | 2007
Roos Jonker | Turn4U Utrecht | 2005
Jedidja van Kampen | De Hazenkamp Nijmegen | 2006 
Kate Koster | SV PAX Haarlemmermeer | 2009 
Jitske Lemmers | De Hazenkamp Nijmegen | 2006
Yara van Lierop | SV PAX Haarlemmermeer | 2005
Ashlyn Loftin | SV PAX Haarlemmermeer | 2007 
Christina Lorsé | SV PAX Haarlemmermeer | 2008
Hope Meijer | TurnZ Amsterdam Gymnastics | 2006 
Casey-Jane Meuleman |  TSN/PP Zoetermeer | 2006 
Winema Olaria |  Pro Patria Zoetermeer | 2006 
Anita Postma | TSN/CSC | Joure 2007 
Merel Pouw |TSN/Turnsport Sneek | 2005
Liv Reijnen | De Hazenkamp Nijmegen | 2007 
Lisa Roosen | BATO Haarlem | 2006
Susan Rosman | Klaverblad TON | 2006
Mahalia Ruff | BATO Haarlem | 2007
Mara Slippens | TopTurnen Opmeer | 2006
Floor Slooff | BATO Haarlem | 2006
Ines van Son | Bosan Turnacademie Den Haag | 2006
Romy Stevens | De Hazenkamp Nijmegen | 2006 
Melanie Stout | O&O | 2007
Isabella Strang | Pro Patria Zoetermeer | 2007
Lan Thuring SV | PAX Haarlemmermeer | 2007
Franka Wiegers | Turn4U Utrecht | 2006
Floor de Wolf | TopTurnen Zuid | 2005 
Yang van Wolferen | TSN/Omnigym Assen | 2005 
Sanne Zijlstra | Turn4U Utrecht | 2006
Lydia Zonderland | TSN/Turnsport Sneek | 2006

Zoeken
Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×