Menu

Commissie districten

Commissie district Noord
RegioNaamFunctieE-mailTelefoon
FrieslandAly van der MeerWedstrijdzakenalyvandermeer@knid.nl
0511-472940
FrieslandAnke ZijlstraJuryzakentabeanke@planet.nl
FrieslandMynke FaberPr en communicatiefaberwalda@yahoo.com0511-444429
FrieslandRein Hoekstrareinenanneke@deheidepleats.nl
DrentheEdwin JonkmanAlgemeenjonkman.e@home.nl
DrentheAdrie VerhageVoorzitteraverhage@home.nl0528- 266578 
DrentheAaldert BunskoekJuryzakenaaldertjohan@ziggo.nl06-50582893
Commissie district Oost
NaamE-mailTelefoon
Anita Teunissengroepsspringenoost@outlook.com0548-522515  / 06-23671338
Hilde Goedegebuuregroepsspringenoost@outlook.com06-19772075 / 06-19772075
Rick Oude Wesselink
groepsspringenoost@outlook.com
Saske Klerksgroepsspringenoost@outlook.com
Maikel van Faassen 
groepsspringenoost@outlook.com
Commissie district Zuid
RegioNaamFunctieE-mailTelefoon
LimburgMoniek van Leth 

LimburgHermien de Jongh.h.dejong@home.nl045-5428293
LimburgOdette Gerards-Limpens


Zuid West NederlandHenk Hensen Voorzitterh.hensen@home.nl0162-315444
Zuid West NederlandJoulette van der Pol nvanderpol@hetnet.nl076-5938277
Zuid West NederlandKristine Provoprovo@zeelandnet.nl0117-453320




Zoeken
Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×